נעים להכיר, אנחנו וולספרינג

חברת וולספרינג הינה חברה להתפתחות וטרנספורמציה, בראשה עומדת מעיין בן ציון.
מטרת החברה היא להיות שותפה בתהליכי התפתחות אישית, פריצות דרך ותהליכים של אנשים.
אנחנו מאמינים בעבודת התפתחות על החיים שלנו. כל אחד ואחת שעובדים בחברה עושים עבודת התפתחות אישית על חייהם ללא הפסקה.
אנחנו כאן בשבילך, רוצים אותך איתנו. מזמינים אותך להתפתח ולגדול בחייך.

בואו לעבוד איתנו!

אם הפעילות שלנו מעניינת אותך, אפשר להניח כאן את הפרטים שלך וכשתתפנה משרה שמתאימה אנחנו ניצור איתך קשר.

מעיין בן ציון

עו״ד, מגשרת, מאמנת
מייסדת & בעלים של חברת וולספרינג - מעיין בן ציון

משנת 2006 אני עוסקת באימון אישי ועסקי ומעבירה קורסים בנושא פריצות דרך.
הקורסים מיועדים לאנשים פרטיים ולארגונים, ומספקים אסטרטגיות וכלים ליצור פריצות דרך וטרנספומציה בכל תחום.
עד לשנת 2016 אף כיהנתי כדירקטורית בחברה ציבורית.
השתתפתי בסמינרים של גדולי המנטורים בעולם ביניהם אנטוני רובינס ודיפאק צ‘ופרה, צברתי ופיתחתי מיומנויות רבות ביניהן זיהוי דפוסים בקרב אנשים אשר גורמים לאושר, שמחה, שפע, ומנגד דפוסים אשר גורמים לסבל, אומללות ומחסור.
במהלך השנים כמאמנת, אימנתי למעלה מ- 20 אלף שעות אימון, נפגשתי עם מאות לקוחות שהיו במשבר, ועם כאלה שרצו להביא לחייהם התפתחות או שינוי לפחות בתחום אחד.
הלימוד שאני מעבירה כיום מבוסס קודם כל על הניסיון האישי שלי, מתוך אותם המשברים והטלטלות שחוויתי. בזכותם אני יכולה כיום לתת את האישורים לעצמי מבלי לחפש את האישורים של אחרים. מתוך ניסיון החיים האישי שלי ומדם ליבי, מתוך עבודה עם מאות לקוחות אשר ליוויתי, מגיע הידע שאותו אני מעבירה בקורס.
בגיל 32, חלה בחיי נקודת מפנה משמעותית, משפחתי ואני חווינו משבר גדול כשבתי בת ה-3 חלתה בלוקמיה. מצאתי את עצמי רוב הזמן בבית החולים, בזמן שבבית חיכתה לי עוד תינוקת
בת שנה וחצי שהיתה גם היא זקוקה לאמא. אחרי תקופה ארוכה ומתישה נעשה עמנו חסד וזכינו בחיים. הבת שלי כיום בת 21 בריאה ומאושרת.
המשבר הזה הכריח אותי להסתכל מנקודת מבט שונה על החיים ולבחור בדרך אחרת, להיפתח לשאלות שלא העזתי לשאול את עצמי קודם. כחלק מהתהליך, עזבתי את עבודתי כעו“ד והתחלתי ללמוד אימון. הלב שלי לאט לאט חזר לפעום. ודבר מה אחרון לכרגע, עבודת ההתפתחות שלנו אף פעם לא נגמרת. אז לפעמים כדי לעשות שינוי, השלב הראשון הוא להסכים להחליט לבחור בכם.

יעל קפילוטו

סמנכ״לית שיווק ופיתוח בחברת וולספרינג - מעיין בן ציון
יזמית, יוצרת תוכן

מגיל מאוד מאוד צעיר עולם ההתפתחות האישית נכנס לחיי כשמעיין נכנסה לחיי. זה היה קצת לפני גיל 12. בחרתי בתחום מחדש בגיל 20 מיד עם שחרורי מצה”ל. משהו בלהיות צעד אחד לפני כולם (בגילי), בלהתעניין בהתפתחות שלי, בלצמוח ולגדול – מושך אותי.
אחרי שעשיתי את קורס פריצות דרך (מחזור 2!) נפלה בחלקי הזכות ללוות את המחזורים הבאים וזה נתן לי סיפוק אדיר. להיות במרחב של אנשים ששמים את ההתפתחות האישית שלהם בראש סדר העדיפויות שלהם, באופן לא מודע (או שכן:)) ״מכריח״ גם אותך להתפתח. וזה כל כך סוחף.
השיעור האהוב עליי בקורס פריצות דרך הוא חד משמעית “פירוק רגשי”. זה מדהים איך כל קורס מחדש אפשר לראות איך המשתתפים נכנסים לשיעור ואיך הם יוצאים ממנו. עבורי זה צמרמורת כל פעם מחדש.
האמת, להיות חלק מהחברה הזו, שהיא בעצם חלק ממני, זו זכות לעשות טוב בעולם. להיות שותפה במסע ההתפתחות האישית של האנשים שמגיעים לקורסים זה לא פחות משליחות.
אני כל כך שמחה שנפלה בחלקי הזכות להיות שותפה במסע ההתפתחות של אנשים אחרים.

מעין רם הלפרין

סמנכ״לית קורסים והרצאות בחברת וולספרינג - מעיין בן ציון
שותפה מייסדת של מותג האופנה - GUILLAIN.CO, בעלת צימרים ״הנחלה״.

מהיום שהכרתי את מעיין והצטרפתי לקורס לפריצות דרך השתנו לי החיים. אני השתנתי. צורת המחשבה שלי השתנתה. התחלתי לנשום יותר טוב, למדתי איך להיות מרוצה, איך להתחבר לעצמי ולהגשים את עצמי.
כעבור שנתיים וחצי מתחילת הקורס לפריצות דרך (מחזור 1!) הגשמתי את הזמנת המציאות שלי במלואה. עשיתי שינוי מקצועי מטורף (ומי שהכיר אותי אז יעיד כמה שזה לא היה פשוט) והקמתי את העסק שלי, דבר שתמיד חלמתי לעשות אבל לא ידעתי, מה ובעיקר איך.
השיעור האהוב עליי בקורס לפריצות דרך הוא השיעור על הקארמה. הוא פתח לי את הראש למקומות חדשים ושינה לי את דרך ההסתכלות וההתנהלות וההשפעה של זה על חווית החיים שלי היא עצומה.
העבודה בחברה היא הזכות להעביר את זה הלאה לעוד אנשים שמבקשים לעצמם יותר. שבוחרים להכיר את עצמם טוב יותר ובוחרים להיות מאושרים.
להיות במרחב של מעיין והצוות המופלא, במרחב של מאות אנשים פורצי דרך, אנשים בגדילה והתפתחות, מחייב אותי לא לעמוד במקום ולהמשיך את המסע שלי.

יעל אורן

סמנכ״לית תוכן והכשרות בחברת וולספרינג - מעיין בן ציון
מאמנת, מרצה ומנחת קבוצות

נשואה, אמא לשלושה.
מאמנת א.נשים משנת 2007, ברגע שפגשתי בעולם האימון הבנתי שזו הדרך הכי נכונה עבורי לתת ערך, להביא ריפוי, לגעת באנשים ולהגשים את עצמי.
במהלך השנים הנחיתי קבוצות מדיטציה, צוותים בארגונים, הרצאות וקורסים לצמיחה עסקית ואישית בראי הבודהיזם (ניהול קארמי). בנוסף אני לומדת, מתרגלת ומלמדת בודהיזם טיבטי משנת 2008 בהנחייתה של לאמה דבורה (ומעצם כך אחראית על כל ענייני הקארמה בוולספרינג).
את מעיין זכיתי להכיר אי שם בהכשרתי בקורס מאמנים בשנת 2007 היא שובצה כמובן שלא במקרה להיות המאמנת שלי ומאז התחברנו.
בשנת 2018 בחרתי להצטרף לקורס פריצות דרך ואחכ גם לקורס מאמנים כמשתתפת למרות שאני עוסקת בתחום שנים רבות ובהצלחה, משהו באינטואציה שלי אמר לי שזה נכון עבורי והנה צדקתי, כי מעבר לתכנים שהם באמת משנים חיים והשפיעו על כל העבודה שלי כמאמנת, היום אני אחראית על כל תחום המאמנים בוולספרינג ההכשרה וההסמכה שלהם ואני מרכזת את כל תכניות הסיוע בקורסים השנים.
השיעור האהוב עליי בקורס פריצות (חוץ מהשיעור על קארמה) הוא השיעור על פירוק רגשי, אני חושבת שכשאנחנו מאפשרים לעצמנו לגעת בכאב הריפוי מגיע וזה משפיע על כל תחומי חיינו.
אני שמחה שיש לי את האפשרות להשפיע על ככ הרבה אנשים במרחב הכי מדהים שיכולתי לבקש עבורי.

איילה אורן

סמנכ״לית הפקת קורסים בחברת וולספרינג – מעיין בן ציון
מאמנת אישית, עובדת סוציאלית

תחום ההתפתחות האישית עניין אותי מאז ומתמיד אך לא הצלחתי למצוא מישהו או משהו שאתחבר אליו באופן שלם. ואז, אחרי התנגדויות אינספור, החלטתי להירשם לקורס של מעיין. בהחלטה הזאת שיניתי את חיי, עוד מבלי להבין עד כמה.
התחלתי את דרכי בקורס פריצות דרך, התמסרתי לתהליך והתמדתי עם החומרים, וחיי החלו אט אט להשתנות. עם כמה שזה היה מאתגר (ועדיין), מצאתי את עצמי מתבוננת עמוק פנימה, ומתחילה לפסוע צעד צעד לעבר החלומות והרצונות האמיתיים שלי. שיפרתי את כל התחומים בחיי, את מערכות היחסים סביבי, את התחום המקצועי, הכלכלי, ובעיקר את תחושת הערך העצמי. בחרתי להמשיך את דרכי במרחב של מעיין, כשאני מוקפת בצוות של אנשים מדהימים, שכל אחד מהווה עבורי השראה בפני עצמו.
בקורס פריצות דרך, השיעור הכי עוצמתי בעיניי הוא של הילדה והמבוגרת. הוא מלמד בעיקר על מערכת היחסים הפנימית שלנו עם עצמנו, ועל הריפוי שאנחנו יכולים להביא דרך זה.
אני רואה זאת כזכות להמשיך ולגדול בסביבה מפרה שכזו, ועל ידי כך בעצם להעביר הלאה לאנשים את הכלים שיאפשרו להם לנשום טוב יותר, ולברוא את החיים שהם באמת רוצים. בקורסים שאני מלווה אני זוכה לראות אנשים אמיצים, שעוברים תהליך, מסתכלים לפחדים שלהם בעיניים- ומתמודדים. שם גם נמצאת העוצמה, החופש האמיתי, כשהם בוחרים לקחת אחריות על אף הקושי, ומתחזקים מבפנים. זה מרגש אותי כל פעם מחדש.

עידן בן ציון

מסייע בקורסים ואחראי מערך טכני בחברה
תזונאי ומאמן

תחום ההתפתחות האישית תורם לי הרבה, גורם לי לנוע, לגדול ולהתפתח.
אני אוהב מאוד לראות את התהליך שאנשים עוברים ואת ההתקדמות האישית שלהם.
בפן האישי- אימון האנשים ממלא אותי מאוד.
השיעור האהוב עליי הוא כמובן המבוגר והילד! 
נמצא כבר ארבעה חודשים בצוות אבל כל החיים עם אחותי.
כיף גדול להיות במרחב הזה, זכות גדולה להיות עם האנשים המדהימים האלו ואחותי כמובן.

לידיה עובד

ראש הכשרת מאמנים בקורס פריצות דרך
מאמנת

שמי לידיה ואני מאמנת בשיטת MBT, בוגרת קורס מאמנים ומנהלת מסייעים בקורס פריצות דרך ולפני הכל אמא לחמישה ילדים.
אחרי עשור וקצת של לידות וגידול ילדים התעורר בי הצורך לעשות משהו / להעצים בי. הכמיהה לשינוי הביאה אותי ללימוד וחיפוש עצמי: מה אני אוהבת? במה אני טובה? מה מאיר את האור הפנימי? מה מעורר בי חיות??
וכשהבחנתי את חיי והבנתי שאני משמשת מקור להעצמה תמיכה והקשבה לסביבה שלי הבנתי שזה התחום שאני רוצה להעמיק בו. נכנסתי לקורס כדי לקבל כלים לחיים ומצאתי את שאהבה נפשי.
החלק האהוב עלי בתהליך, הוא בעיקר כשכל סימני קריאה הופכים לסימני שאלה ואז מתחילים לעבוד.
להיות חלק מצוות וולספרינג זה להיות במרחב של צמיחה מתמדת, מרחב מכיל ומשפחה שניה.
מעל הכל, הבנתי בעצמי מה נקודות החוזק בחיי ואיך אני חולמת לחיות אותם.

מאי דגן

מנטורית לסטאז׳ בקורס מאמנים, מנחה סדנאות להתפתחות
בוגרת קורס NLP, רייקי, מורים ליוגה ומאמנת אישית

לפני כ3 שנים, הכרתי את השיטה של מעיין, לאחר שחיפשתי כמה מקומות למען ההתפתחות שלי. כשגיליתי את השיטה וראיתי כמה דברים זזים משתנים ומתפתחים בחיים שלי הבנתי שבשיטה הזו בדיוק אני רוצה להמשיך ולהיות עבור אנשים.
אחד הדברים שהבנתי זה שהחיים שלי חשובים לי, שהגעתי לכאן כדי להתפתח ולהיות עבור הדבר שאני הכי אוהבת- אנשים. ההבנה הזו גרמה לי לקחת אחריות על החיים שלי, ולחיות את החיים שאני רוצה, שחשוב לי שאני זו שאכתיב אותם ואצור אותם ולא הם יחליטו עבורי.
אני הכי אוהבת לצעוד עם המתאמנים יחד ולראות את הרגע שבו האדם שיושב מולי, רואה שמה שהיה לא אפשרי עבורו הופך לאפשרי ברגע אחד בזמן. הרגע שבו אנשים מגלים כלפיהם אהבה ורכות, ומתאהבים בעצמם!!!
השיעור האהוב עליי הוא המבוגר והילד ואני בצוות כבר למעלה משנה. להיות חלק מצוות וולספרינג זה להיות בגדילה כל רגע, זה להיות במרחב אוהב, שצומח וגדל, שנהפך למשפחה עוטפת ואוהבת. שהמטרה הגדולה ביותר היא להפיץ כמה שיותר אור ערך צמיחה וגדילה.  

קרן בן יצחק

מנטורית לסטאז׳ בקורס מאמנים
הומאופתית ומאמנת אישית

אמא לשלושה, מאמנת בנס ציונה ובתל אביב.
בחרתי לאמן אנשים כי להניע כל אדם לעבר חיים מאושרים, חופשיים ומשוחררים יותר – מפחדים, אמונות ודפוסים שהגבילו אותו זאת זכות גדולה. אני רואה בזה כיעוד חיי דבר שמספק ומשמח אותי תמיד.
השיטה של מעיין מדוייקת מאוד.
הרבה פעמים שאנשים מגיעים לטיפול הם אכן מזהים את כל הדפוסים והאמונות שמעכבים אותם, אבל איך מיישמים זאת בחיינו? מה הלאה?
השיטה של מעיין עונה בדיוק על הצורך הזה. היא נותנת כלים אימוניים, פרקטיים כדי ליישם את כל התובנות שהגענו אליהן ובכך מייצרת מענה מושלם ומביאה להמון פריצות דרך ושינויים מבורכים בחיים של אנשים, גם כאלו שטוענים שכבר ניסו הכל (;
השיעור האהוב עלי בקורס פריצות דרך הוא זימון מציאות.
אני רואה בזה דרך חיים ומתרגשת מאוד תמיד כשאני רואה אנשים שמגלים את שרביט הקסמים הזה בחייהם ומגשימים איתו אין סוף חלומות!
אני שמחה מאוד להיות חלק מהצוות המופלא שלנו. תחושה של שליחות ונתינה במטרה להפיץ את הטוב ולעזור לכמה שיותר אנשים לחיות את החיים שהם חולמים עליהם בדיוק.