נעים להכיר, אנחנו וולספרינג

חברת וולספרינג הינה חברה להתפתחות וטרנספורמציה, בראשה עומדת מעיין בן ציון.
מטרת החברה היא להיות שותפה בתהליכי התפתחות אישית, פריצות דרך ותהליכים של אנשים.
אנחנו מאמינים בעבודת התפתחות על החיים שלנו. כל אחד ואחת שעובדים בחברה עושים עבודת התפתחות אישית על חייהם ללא הפסקה.
אנחנו כאן בשבילך, רוצים אותך איתנו. מזמינים אותך להתפתח ולגדול בחייך.

בואו לעבוד איתנו!

אם הפעילות שלנו מעניינת אותך, אפשר להניח כאן את הפרטים שלך וכשתתפנה משרה שמתאימה אנחנו ניצור איתך קשר.

מעיין בן ציון

עו״ד, מגשרת, מאמנת
מייסדת & בעלים של חברת וולספרינג - מעיין בן ציון

אני תלמידה.

לומדת להתמסר כל יום קצת יותר למסע של חיי ונושמת תוך כדי זה שכותבת את השורה הזאת:) כי מעבר לתארים (טייטלים) של אמא, בת זוג, עורכת דין, מגשרת ומאמנת, אני פה בדיוק כמוכם תלמידה. לומדת להשתחרר ולפגוש רבדים מרגשים של חופש בתוכי.

זה דורש עבודה עקבית ואמיצה. זה תהליך, ואני מזמינה אתכם לעבור אותו.
אנחנו רגילים למשהו אחד, אבל מרגישים שחסר לנו משהו.
לא תמיד מבינים מה באמת חסר.

מתוך המשברים והטלטלות שפגשתי בחיי הסכמתי (בדם יזע והרבה דמעות) להסכים לשאול שאלות אמיצות כמו איך אני רוצה לחיות? איך חיים אחרת? למה אני לא מרוצה/מסופקת? איך אני יכולה להשלים את מה שחסר לי?

התכנים שאתם הולכים להיחשף אליהם מבוססים קודם כל על ניסיון החיים האישי שלי (מה שנקרא מדם ליבי), ועל אהבה אינסופית שלי לדבר הזה שנקרא טרנספורמציה.
מתוך כל שנות עבודתי כמאמנת, ופגישות עם מאות לקוחות שהיו במשבר, ועם כאלה שרצו להביא לחייהם התפתחות או שינוי,
צברתי ופיתחתי מיומנויות רבות ואני פה בכדי לשרת אתכם ולהעביר לכם את כל האסטרטגיות, הכלים, המיומנויות והתובנות החשובות שאותם זכיתי לקבל ולספוג מגדולי המטפלים והמנטורים בעולם.

יעל קפילוטו

סמנכ״לית שיווק ופיתוח בחברת וולספרינג - מעיין בן ציון
יזמית, יוצרת תוכן

מגיל מאוד מאוד צעיר עולם ההתפתחות האישית נכנס לחיי כשמעיין נכנסה לחיי. זה היה קצת לפני גיל 12. בחרתי בתחום מחדש בגיל 20 מיד עם שחרורי מצה”ל. משהו בלהיות צעד אחד לפני כולם (בגילי), בלהתעניין בהתפתחות שלי, בלצמוח ולגדול – מושך אותי.
אחרי שעשיתי את קורס פריצות דרך (מחזור 2!) נפלה בחלקי הזכות ללוות את המחזורים הבאים וזה נתן לי סיפוק אדיר. להיות במרחב של אנשים ששמים את ההתפתחות האישית שלהם בראש סדר העדיפויות שלהם, באופן לא מודע (או שכן:)) ״מכריח״ גם אותך להתפתח. וזה כל כך סוחף.
השיעור האהוב עליי בקורס פריצות דרך הוא חד משמעית “פירוק רגשי”. זה מדהים איך כל קורס מחדש אפשר לראות איך המשתתפים נכנסים לשיעור ואיך הם יוצאים ממנו. עבורי זה צמרמורת כל פעם מחדש.
האמת, להיות חלק מהחברה הזו, שהיא בעצם חלק ממני, זו זכות לעשות טוב בעולם. להיות שותפה במסע ההתפתחות האישית של האנשים שמגיעים לקורסים זה לא פחות משליחות.
אני כל כך שמחה שנפלה בחלקי הזכות להיות שותפה במסע ההתפתחות של אנשים אחרים.

מעין רם הלפרין

סמנכ״לית קורסים והרצאות בחברת וולספרינג - מעיין בן ציון, מאמנת בשיטת MBT
יזמית-שותפה מייסדת של מותג האופנה - GUILLAIN.CO, בעלת סוויטות אירוח בשם ״הנחלה ברמות״.
נשואה לעידו, אמא לשלושה.

מהיום שהכרתי את מעיין והצטרפתי לקורס לפריצות דרך השתנו לי החיים. אני השתנתי. צורת המחשבה שלי השתנתה. התחלתי לנשום יותר טוב, למדתי איך להיות מרוצה, איך להתחבר לעצמי ולהגשים את עצמי.
כעבור שנתיים וחצי מתחילת הקורס לפריצות דרך (מחזור 1!) הגשמתי את הזמנת המציאות שלי במלואה. עשיתי שינוי מקצועי מטורף (ומי שהכיר אותי אז יעיד כמה שזה לא היה פשוט) והקמתי את העסק שלי, דבר שתמיד חלמתי לעשות אבל לא ידעתי, מה ובעיקר איך.
השיעור האהוב עליי בקורס לפריצות דרך הוא השיעור על הקארמה. הוא פתח לי את הראש למקומות חדשים ושינה לי את דרך ההסתכלות וההתנהלות וההשפעה של זה על חווית החיים שלי היא עצומה.
העבודה בחברה היא הזכות להעביר את זה הלאה לעוד אנשים שמבקשים לעצמם יותר. שבוחרים להכיר את עצמם טוב יותר ובוחרים להיות מאושרים.
להיות במרחב של מעיין והצוות המופלא, במרחב של מאות אנשים פורצי דרך, אנשים בגדילה והתפתחות, מחייב אותי לא לעמוד במקום ולהמשיך את המסע שלי.

יעל אורן

ראש הסגל בחברת וולספרינג - מעיין בן ציון
מאמנת, מרצה ומנחת קבוצות.
נשואה, אמא לשלושה.

מאמנת א.נשים משנת 2007, ברגע שפגשתי בעולם האימון הבנתי שזו הדרך הכי נכונה עבורי לתת ערך, להביא ריפוי, לגעת באנשים ולהגשים את עצמי.
במהלך השנים הנחיתי קבוצות מדיטציה, צוותים בארגונים, הרצאות וקורסים לצמיחה עסקית ואישית בראי הבודהיזם (ניהול קארמי). בנוסף אני לומדת, מתרגלת ומלמדת בודהיזם טיבטי משנת 2008 בהנחייתה של לאמה דבורה (ומעצם כך אחראית על כל ענייני הקארמה בוולספרינג).
את מעיין זכיתי להכיר אי שם בהכשרתי בקורס מאמנים בשנת 2007 היא שובצה כמובן שלא במקרה להיות המאמנת שלי ומאז התחברנו.
בשנת 2018 בחרתי להצטרף לקורס פריצות דרך ואחכ גם לקורס מאמנים כמשתתפת למרות שאני עוסקת בתחום שנים רבות ובהצלחה, משהו באינטואציה שלי אמר לי שזה נכון עבורי והנה צדקתי, כי מעבר לתכנים שהם באמת משנים חיים והשפיעו על כל העבודה שלי כמאמנת, היום אני אחראית על כל תחום המאמנים בוולספרינג ההכשרה וההסמכה שלהם ואני מרכזת את כל תכניות הסיוע בקורסים השנים.
השיעור האהוב עליי בקורס פריצות (חוץ מהשיעור על קארמה) הוא השיעור על פירוק רגשי, אני חושבת שכשאנחנו מאפשרים לעצמנו לגעת בכאב הריפוי מגיע וזה משפיע על כל תחומי חיינו.
אני שמחה שיש לי את האפשרות להשפיע על ככ הרבה אנשים במרחב הכי מדהים שיכולתי לבקש עבורי.

איילה אורן

סמנכ״לית הפקת קורסים בחברת וולספרינג – מעיין בן ציון
מאמנת אישית, עובדת סוציאלית

תחום ההתפתחות האישית עניין אותי מאז ומתמיד אך לא הצלחתי למצוא מישהו או משהו שאתחבר אליו באופן שלם. ואז, אחרי התנגדויות אינספור, החלטתי להירשם לקורס של מעיין. בהחלטה הזאת שיניתי את חיי, עוד מבלי להבין עד כמה.
התחלתי את דרכי בקורס פריצות דרך, התמסרתי לתהליך והתמדתי עם החומרים, וחיי החלו אט אט להשתנות. עם כמה שזה היה מאתגר (ועדיין), מצאתי את עצמי מתבוננת עמוק פנימה, ומתחילה לפסוע צעד צעד לעבר החלומות והרצונות האמיתיים שלי. שיפרתי את כל התחומים בחיי, את מערכות היחסים סביבי, את התחום המקצועי, הכלכלי, ובעיקר את תחושת הערך העצמי. בחרתי להמשיך את דרכי במרחב של מעיין, כשאני מוקפת בצוות של אנשים מדהימים, שכל אחד מהווה עבורי השראה בפני עצמו.
בקורס פריצות דרך, השיעור הכי עוצמתי בעיניי הוא של הילדה והמבוגרת. הוא מלמד בעיקר על מערכת היחסים הפנימית שלנו עם עצמנו, ועל הריפוי שאנחנו יכולים להביא דרך זה.
אני רואה זאת כזכות להמשיך ולגדול בסביבה מפרה שכזו, ועל ידי כך בעצם להעביר הלאה לאנשים את הכלים שיאפשרו להם לנשום טוב יותר, ולברוא את החיים שהם באמת רוצים. בקורסים שאני מלווה אני זוכה לראות אנשים אמיצים, שעוברים תהליך, מסתכלים לפחדים שלהם בעיניים- ומתמודדים. שם גם נמצאת העוצמה, החופש האמיתי, כשהם בוחרים לקחת אחריות על אף הקושי, ומתחזקים מבפנים. זה מרגש אותי כל פעם מחדש.

עידן בן ציון

מסייע בקורסים ואחראי מערך טכני בחברה
תזונאי ומאמן

תחום ההתפתחות האישית תורם לי הרבה, גורם לי לנוע, לגדול ולהתפתח.
אני אוהב מאוד לראות את התהליך שאנשים עוברים ואת ההתקדמות האישית שלהם.
בפן האישי- אימון האנשים ממלא אותי מאוד.
השיעור האהוב עליי הוא כמובן המבוגר והילד! 
נמצא כבר ארבעה חודשים בצוות אבל כל החיים עם אחותי.
כיף גדול להיות במרחב הזה, זכות גדולה להיות עם האנשים המדהימים האלו ואחותי כמובן.