פרטים על קורס מאמנים

תמונה של מעיין יושבת

מעוניינים לפתוח את הדלת למקצוע מלא בסיפוק, אתגר ועזרה לאחרים? אם כן, קורס מאמנים של WELLSPRING יכול לסלול את הדרך להגשמת החלום. אנו מקיימים קורס אימון אישי בן 235 אקדמיות הנערך בתל אביב ובאונליין. הקורס מקנה ארגז כלים עשיר למעוניינים להיות מאמנים, ובכלל למי שמבקש ליהנות משינוי משמעותי באיכות החיים.

למה להיות קואוצ’ר?

כאמור, קואוצ’ינג הוא תחום עיסוק מרתק, בין אם כמקצוע ראשי או משני, הצולל אל עומקו של הדבר החשוב ביותר לאנשים – האושר שלהם. האימון עצמו יכול להתמקד בעבודה ובקריירה, צמתי דרכים בחיים, הקמת עסק, שיפור המצב הכלכלי, יחסים בין אישיים, זוגיות ועוד. אבל בשורה התחתונה, כאשר האימון מבוצע בהצלחה התוצאה היא השגת יעדים משמעותיים, הגשמת חלומות ותרומה לקידום הרווחה הנפשית, הרגשית, הפיזית ואף הרוחנית של האדם.

מלבד האפשרות לעזור לאנשים בנושאים היקרים ביותר לליבם, קורס אימון אישי מקדם גם אתכם בשורה ארוכה של היבטים. אכן, השיעורים לוקחים אתכם כברת דרך רצינית לעבר התפתחות אישית ומקצועית. הם מלמדים כיצד להשפיע באופן חיובי ורצוי על המרחב האישי, העסקי וביחסי האנוש, איך לבנות יחסים מעצימים עם אחרים, ומעשירים אתכם במיומנויות תקשורת, הכלה והקשבה חדשות.

למעשה, הקורס שנפרש על פני 235 שעות אקדמיות, מתייחס בהרחבה למספר רבדים. למשל, ברמה המנטאלית תלמדו על תהליך האימון עצמו, על עבודה עם פחדים והתנגדויות של לקוחות ושלכם, התמודדות עם מצבים לא נוחים בתהליך, עבודה על קונפליקטים והחלטות, ובכלל – איך להקשיב, להכיל ולתרום להתפתחותם שלכם ושל אחרים. בד בבד, ברמה הרגשית תלמדו על מושגים כמו אנרגיה ותדר, ועל הקשר שבין רמת החיוניות לפריצות דרך שלכם ושל הלקוחות. גם תלמדו על משמעותם של החלומות, על הקשר שבין אמונות לפחדים, כיצד משחררים הרגלים ואמונות שאינם מועילים ותומכים, ואיך משחררים מהגוף והנפש רגשות שליליים.

קשת רחבה של תכנים בקורס אימון אישי

כאמור, בסיום קורס מאמנים יהיו לכם כלים משמעותיים להקשבה והכלה, שיטות לשינוי אמונות והרגלים מגבילים, וכלים לעבודה עם התנגדויות. זאת בנוסף להבנה תיאורטית ופרקטית של היווצרות שינויים והאמצעים לקידומם, והבנה נרחבת של הצרכים המניעים אתכם. אכן, הקורס הולך הרבה מעבר ל- ‘רכישת מקצוע’ עיקרי או משני, ומעניק כלים יקרי ערך להבנה עצמית, להגדלת השפע בחייכם, וליישום מול כל הסביבות והאנשים המקיפים אתכם.

יחד עם זאת, כמובן שמדובר בקורס פרקטי המכוון אתכם לעבודה כמאמנים בשטח, ובדיוק מסיבה זו תלמדו גם כיצד להקים ולפתח עסק בתחום, החל הגדרת הנושאים שמעניינים אתכם, הזהות שלכם כמאמנים ומה שתרצו לתרום ללקוחות, ועד לשיווק עצמי והתגברות על מחסומים אישיים.

על מנת להשיג את כל המטרות האלו, ועוד רבות נוספות, בנינו למענכם קורס מקיף ויסודי, עשיר בתכנים תיאורטיים לצד פרקטיקה וסימולציות. בין היתר, נלמד במהלך השיעורים על משמעותם של מנגנוני הגנה, על פיתוח חוסן נפשי, המשמעות והמחיר של חופש, שינוי האנרגיה הפנימית וכיצד למשוך לחיינו את מה שאנו מבקשים. נלמד גם על עוצמת הסליחה והקשר של לשפע, על קארמה ורגשות החוזרים אלינו שוב ושוב, ושינוי הסיפור הקיים כמנגנון לפריצת דרך.

בנוסף לכך, במהלך הקורס תלמדו על הרגשות, המחשבות והדפוסים המייצרים סבל, וכיצד תוכלו לשנותם עבור עצמכם והמתאמנים שלכם. תלמדו גם על כיווני הכלה והקשבה למילים, לשפה, לאנרגיה הגופנית, לדעות הקדומות ולאמונות, לזהות התנגדויות ולטפל בהן, לאזן בין דחיפה קדימה להרפיה, ועוד הרשימה ארוכה.

לפרטים נוספים על קורס המאמנים, ניתן לפנות אל הצוות של WELLSPRING שישמח לענות על שאלות ולסייע בהתלבטויות.

תמונת פרופיל של מעיין בן-ציון

מעיין בן-ציון

בגיל 32, חלה בחיי נקודת מפנה משמעותית, משפחתי ואני חווינו משבר גדול כשבתי בת ה-3 חלתה בלוקמיה.
מצאתי את עצמי רוב הזמן בבית החולים, בזמן שבבית חיכתה לי עוד תינוקת בת שנה וחצי שהיתה גם היא זקוקה לאמא.
אחרי תקופה ארוכה ומתישה נעשה עמנו חסד וזכינו בחיים. הבת שלי כיום בת 21 בריאה ומאושרת.
המשבר הזה הכריח אותי להסתכל מנקודת מבט שונה על החיים ולבחור בדרך אחרת, להיפתח לשאלות שלא העזתי לשאול את עצמי קודם.
כחלק מהתהליך, עזבתי את עבודתי כעו”ד והתחלתי ללמוד אימון. הלב שלי לאט לאט חזר לפעום.

Be The First To Know

אם בא לך לקבל עוד קצת ערך, אפשר להניח כאן את המייל שלך ובכך לקבל מאיתנו, בתדירות נעימה, מיילים עם מסרים מטעם בית הספר לאימון שלנו. ממליצים לא לפספס את ההזדמנות לגדילה והתפתחות, כי זה יכול לקרות בכל רגע, כל זמן, כל דקה.
מבטיחים לא להציק :)