קורס מאמנים – למי הוא מתאים?

תמונה של מעיין יושבת

קורס אימון אישי, או קאוצ’ינג בלועזית, מיועד עבור אנשים שרוצים לשפר את איכות חייהם, שרוצים להתקדם ולהתפתח בתחום עיסוקם, שרוצים לבוא ולעשות דרך התפתחות אישית עמוקה ואמיתית בחייהם וכמובן, לאלו המבקשים מקצוע מספק ורווחי כתחום פרנסה מרכזי או משני בחייהם.

מהותם של לימודי אימון אישי

לימודי אימון אישי, כפי שמועברים בחברת וולספרינג, מבוססים על שיטת האימון אותה פיתחה מעיין בן ציון. השיטה מתבססת על כלים מעולמות האימון (כמו זימון מציאות, בריאת הרגע, העלאת האנרגיה) וכלים מעולמות הפירוק רגשי, פירוק דפוסים מעכבים, טראומות שעצורות / אצורות בגוף, כתוצאה ממקרים שחווינו בעיקר בילדות שלנו.

כל מי שרוצה לחיות יותר טוב ולממש את עצמו

קורס מאמנים הינו תהליך לימודי המיועד קודם כל להחזיר את המשתתפים למצב בריא וטבעי, באופן המאפשר להכיר ברצונות ובשאיפות שלהם וללכת אחר רצונם באמת. להפוך אנשים להיות חופשיים מכל דפוס שמנהל אותם, כל אוטומט, כל מחשבה שמגבילה אותם מלייצר לעצמם את החיים שהם באמת מבקשים.

כמו כן, העבודה העצמית ניכרת ביכולת לזהות את הדפוסים, המחשבות והרגשות שמפעילים אותנו ומעצבים את תפיסת עולמנו. המודעות הזו, היא כשלעצמה מייצרת את כל ההבדל ומפריעה לדפוס להמשיך להתנהל באופן אוטומטי. ואז כשאנחנו אנשים חופשיים באמת, אנחנו מחוברים לעצמנו ויכולים לממש את מלוא הפוטנציאל איתו באנו לעולם.

לימודי מאמנים למי שמחפש מקצוע לחיים

לימודי אימון אישי בוולספרינג מספקים גם מקצוע לחיים, למי שמעוניין בכך. מאחורי החברה שורה ארוכה של בוגרים בכל גיל ומכל מגזרי המשק, שהוכשרו והוסמכו על ידיה, הפועלים בשוק כמאמנים ומאמנות במשרה מלאה או חלקית. אלו מאמנים שעברו הכשרה מלאה, שהחלה בקורס מאמנים, המשיכה לתוכניות הכשרה. בוולספרינג המאמנים שלנו מקבלים מתאמנים מתוך החברה להתאמן איתם ומהווים כסטאז׳ עבורם.
תפקיד המאמן הוא לשקף בצורה נקייה את הנאמר על ידי המתאמן ולשאול את השאלות, מתוך מקום של סקרנות וחקר יחד עם המתאמן.

למי שרוצה להתקדם ולהשתפר בתחום עיסוקו

לימודי אימון אישי גם מתאימים למי שרוצה להתקדם ולהשתפר בתחום עיסוקו, או למי שמבקש להתחיל עסק או מיזם חדש. כי את המיומנויות שרוכשים בקורס הזה, לוקחים לכל מקום. בין אם זה במערכות יחסים בבית, בעבודה או עם זרים. בקורס לומדים תשעה כיווני הקשבה והכלה אשר אותם אפשר להעתיק לכל תחום בחיים.
הסרת המכשולים גם מגלה לאדם את יכולתו להתמודד מול אתגרים, מפתחת חוסן נפשי, מסייעת לשלב בין חיים אישיים למקצועיים, מובילה לזיהוי של הערכים החשובים בחיים, ומאפשרת להגדיר מטרות ולעמוד בהן.

תמונת פרופיל של מעיין בן-ציון

מעיין בן-ציון

בגיל 32, חלה בחיי נקודת מפנה משמעותית, משפחתי ואני חווינו משבר גדול כשבתי בת ה-3 חלתה בלוקמיה.
מצאתי את עצמי רוב הזמן בבית החולים, בזמן שבבית חיכתה לי עוד תינוקת בת שנה וחצי שהיתה גם היא זקוקה לאמא.
אחרי תקופה ארוכה ומתישה נעשה עמנו חסד וזכינו בחיים. הבת שלי כיום בת 21 בריאה ומאושרת.
המשבר הזה הכריח אותי להסתכל מנקודת מבט שונה על החיים ולבחור בדרך אחרת, להיפתח לשאלות שלא העזתי לשאול את עצמי קודם.
כחלק מהתהליך, עזבתי את עבודתי כעו”ד והתחלתי ללמוד אימון. הלב שלי לאט לאט חזר לפעום.

Be The First To Know

אם בא לך לקבל עוד קצת ערך, אפשר להניח כאן את המייל שלך ובכך לקבל מאיתנו, בתדירות נעימה, מיילים עם מסרים מטעם בית הספר לאימון שלנו. ממליצים לא לפספס את ההזדמנות לגדילה והתפתחות, כי זה יכול לקרות בכל רגע, כל זמן, כל דקה.
מבטיחים לא להציק :)